Czarno-biały wydruk fotografii górskiego pejzażu

WYDRUKI

Dbam o jakość prezentacji moich zdjęć. W każdy wydruk wkładam dużo serca i przygotowuję go w całości samodzielnie. Nie drukuję na każdej powierzchni. Nie będę przekonywał Cię, że wydruki na płótnie, dibondzie czy PCV są dobrej jakości, jak twierdzą niektórzy „znani fotografowie”. Nie są. Staram się, aby moje prace odzwierciedlały mój związek z fotografowanymi miejscami i pozwalały lepiej poczuć prezentowany krajobraz. Dlatego moje fotografie dostępne są jedynie na najlepszych archiwalnych podłożach, które najlepiej oddają charakter górskich przestrzeni.

Wydruki moich fotografii dostępne są wyłącznie w limitowanych seriach, własnoręcznie drukowanych przeze mnie na  barytowych papierach Hahnemuhle. Prace są ponumerowane i podpisane, do każdej dołączam certyfikat autentyczności. Formaty do A4 – 20 wydruków, A3 10 wydruków, A2 5 wydruków, A1 – 2 wydruki. Każda praca dostępna w sklepie jest możliwa do zamówienia w innym formacie. Prezentowane poniżej fotografie są wydrukowane i gotowe do wysyłki.

W przypadku formatów powyżej 100 cm – dostępny jest tylko 1 wydruk danej fotografii – wycena indywidualnie na zamówienie. Wielkoformatowe wydruki doręczam kupującym osobiście. 

Jeśli chcesz dowiedzieć się o możliwość zakupu fotografii niedostępnej w sklepie – skontaktuj się ze mną mailowo – t@przychodzien.com – w celu ustalenia podłoża, formatu i ostatecznej formy prezentacji pracy.