WARSZTATY I WYPRAWY FOTOGRAFICZNE

warsztaty

Organizacją warsztatów i wypraw fotograficznych zajmuję się ponad 10 lat. Od zawsze lubiłem dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. Zwłaszcza w obecnych czasach, gdy w mediach społecznościowych jesteśmy codziennie zalewani ogromną ilością bezwartościowych fotografii, mam poczucie, że warto zadbać o to, żeby wspierać pasjonatów fotografii w poszukiwaniu swojej własnej fotograficznej drogi. Drogi, która nie opiera się na bezmyślnym kopiowaniu najbardziej “lubianych” kardów. Wybierając się ze mną na wyprawę zobaczysz jak w praktyce wygląda praca fotografa krajobrazu. Czasem będziemy spać w namiotach, nawet na 5 tysiącach m. n.p.m., żeby następnego ranka obudzić się na szczycie góry podziwiając wschód słońca. Czasem będziemy moknąć, żeby potem uchwycić szczyty wyłaniające się z burzowych chmur. Czasem będziemy przez pół dnia podchodzić pod górę żeby… ani razu nie nacisnąć spustu migawki. W fotografii krajobrazu zdarza się to często, moim zdaniem warto jednak nauczyć się doceniać piękno górskich przestrzeni, nawet jeśli w danym momencie nie oferują Twojej matrycy spektakularnych zjawisk, możkiwych do uwiecznienia.

GRUPOWO

Jestem twórcą projektu fotograficznego Light Guides. Projekt skupia najlepszych Polskich pejzażystów. Razem z Piotrem, Michałem i Oktawianem realizujemy warsztaty i wyprawy dla małych grup. Nasze warsztaty różną się od innych. Nocleg w pensjonacie z szybkim WiFi nigdy nie będzie dla nas priorytetem. Nastawiamy się na jak najlepsze wykorzystanie warunków pogodowych – na prawdziwą fotografię pejzażu, a nie na objazdowe wycieczki. Więcej informacji o warsztatch grupowych znajdziesz na stronie Light Guides.

INDYWIDUALNIE

Organizuję również indywidualne wyprawy fotograficzne w 110% dostosowanie do potrzeb uczestnika. Karakorum? Islandia? Azory? Napisz mi jaki masz pomysł na warsztaty, ustalimy daty, kwestie logistyczne i finansowe. W przypadku indywidualnych wypraw obowiązuje zasada – im ciekawsza jest ich destynacja, tym korzystniejszej wyceny możesz się spodziewać :) Zapraszam do kontaktu telefonicznego – w taki sposób najłatwiej omówić swoje oczekiwania dotyczące wyprawy.

AKTUALNE WARSZTATY

Scroll to Top